Warsztaty dla Rodziców dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Katarzyna Hipsz

17 października 2020 r.
(niedziela)

sobota: 10:00-14:00

Uwaga, dla rodziców dzieci uczęszczających do naszej poradni na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne przewidujemy zniżkę 20 zł.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do Rodziców, Opiekunów oraz Wychowawców dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Uwaga! W ramach warsztatów przewidziana jest część „pytania i odpowiedzi”.  prosimy o zabranie na warsztaty opinii psychologiczno-pedagogiczną dziecka (oczywiście, jeżeli Państwo dysponują taka opinią).

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z metodami i formami pracy z dzieckiem dyslektycznym w domu. Przekazanie zasad dobrej współpracy Rodziców ze szkołą.

1. Dziecko dyslektyczne – co to znaczy.
  2. Praca z uczniem dyslektycznym w domu.
  3. Współpraca ze szkołą.