Dziecko z zaburzeniami koncentracji uwagi. Trening uważności - ćwiczenia praktyczne

Irena Sosin
Anna Frąckowiak

24, 25 stycznia 2020 r.
(piątek, sobota)

sobota 10:00-18:00

Szkolenie przeznaczone jest dla terapeutów pedagogicznych, psychologów, pedagogów, nauczycieli , wychowawców oraz rodziców .

Szkolenie realizowane jest w formie wykładów z ćwiczeniami warsztatowymi.

Prezentuje autorski, roczny program terapeutyczny „Polubić naukę – uważność w szkole”. Może być wykorzystywany w pracy z małymi grupami terapeutycznymi oraz w pracy indywidualnej z uczniem.

Prezentacja autorskiego, rocznego programu terapeutycznego „Polubić naukę – uważność w szkole”. Program może być wykorzystywany w pracy z małymi grupami terapeutycznymi oraz w pracy indywidualnej z uczniem.

1. Praca z ciałem  -  wprowadzenie do Mindfulness
  2. Pozbądź się lęku i stresu – mini wykład-  ćwiczenia grupowe