Grywalizacja, czyli nauka przez zabawę
NAJBLIŻSZE TERMINY:
wkrótce nowy termin
(wtorek)
PROWADZĄCY:
dr Magdalena Geraga – Doktor filologii polskiej, magister filozofii, etnologii. Aksjolog na papierze i w życiu. Od lat wykładowca przedmiotów akademickich i trener. Preferuje warsztatowe metody pracy. Aktywistka, wegetarianka, miłośniczka fauny, flory i ekstremalnych wrażeń. Była sportsmenka.
KOSZT:
250 zł
MIEJSCE SZKOLENIA:
szkolenie online, w aplikacji Microsoft Teams
CZAS TRWANIA:
4 godziny dydaktyczne
16:30 - 19:30
ADRESACI SZKOLENIA:
Warsztaty skierowane są do nauczycieli, pedagogów, studentów kierunków pedagogicznych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności w zakresie nowych trendów w metodyce prowadzenia zajęć, a także zapoznać się przykładowymi mechanizmami gier w edukacji, by móc je zastosować na swoich (uatrakcyjnionych) zajęciach.
OPIS:
Pokolenie Millenialsów, szczególnie podtyp Z, czyli osoby urodzone na przełomie wieków, oraz pokolenia Alfa – niezwykle dbają o work-life, czy też – w przypadku uczniów – o school-life balance, a zatem o równowagę pomiędzy życiem a pracą bądź szkołą. Jednym ze sposobów na zniwelowanie granicy szkoła-pasjonujące życie jest uatrakcyjnienie zajęć bez wpływu na ich jakość.
Warsztaty z grywalizacji przygotowują uczestników do prowadzenia zajęć lekcyjnych zgodnie z najnowszymi trendami edukacyjnymi. Grywalizacja to „wstrzykiwanie frajdy w czynności, które zwykle frajdy nie sprawiają” oraz „wykorzystanie mechanizmów gry do pracy i nauki”.
CELE SZKOLENIA:
Warsztaty z grywalizacji mają na celu zapoznanie uczestników z przykładami gier stosowanymi w nauczaniu na różnych etapach edukacyjnych, a następnie przećwiczenie sposobów wdrażania mechanizmów gier do praktyki nauczycielskiej.
PROGRAM SZKOLENIA:
- Pokolenie Baby boomers, pokolenie X, Millenialsów, pokolenie Alfa – powiedz, kiedy się urodziłeś, a powiem ci, kim (jaki) jesteś.
- Czym jest grywalizacja?
- Nauka przez zabawę – propozycje grywalizacyjne z wykorzystaniem różnych narzędzi: od kartki papieru po telefon.
- Dobra zabawa 🙂
KONTAKT W SPRAWIE SZKOLENIA:
e-mail: szkolenia@cwro.edu.pl lub telefon 579-751-245
Cena szkolenia obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
UWAGI:
Rezygnacje przyjmujemy pisemnie nie później niż na 5 dni roboczych przed terminem szkolenia. Brak płatności nie jest jednoznaczny z automatyczną anulacją zgłoszenia. Po tym terminie obciążamy Państwa kosztami uczestnictwa w wysokości 100 % ceny. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.
Przed szkoleniem Uczestnik otrzymuje bezpośredni link do szkolenia.
Uwaga! Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00195/2021 oznacza to możliwość finansowania szkoleń dla osób bezrobotnych przez Urząd Pracy.
#grywalizacja#nauka#zabawa#praca